Fillimi
Shqip | English | Srpski
 

web faqja është përkrahur nga
granti i USAID

USAID

 
Sh.a. "Modeli" PDF Shtypni E-post

 Vendi

 Gjakovë

  Adresa

 Skenderbeu

Kontakti

 Afrim Mala

 Tel/Fax

 0390/25603

 Mobil

 044/122473

 Email

 

 Web

 www.modeli-company.net
   

Image

"MODELI" - Gjakovë, me traditë  50 vjeqare, ofron prodhime të veta të njohura në Kosovë, si DYER, DRITAE, PARKET të ahut, bungut dhe te drurit egzotik, BRIKET për ngrohje, DYSHEME dhe shume produkte tjera nga druri.

RISI!!! - Shtëpi të drurit të tipit Kanadez me garancion 40 vjeqar, ekologjike dhe të shëndetshme për banim, me termo dhe hidro izolim. Këto janë prodhimet e MODELI-t.

Image

Image

Image

Image

Image

Links

FORDAQ Network

Albexpo

Pseudonimi

Fjalėkalimi

Mė mbani mend
Keni humbur fjalėkalimin
Ende kurfar konto? Krijoni njė

 

© Të gjitha të drejtat e rezervuara - Shoqata e Përpunuesve të Drurit të Kosovës
Mendimet e shprehura në web faqe nuk paraqesin pikëpamjet e Agjensionit të Shteteve të Bashkuara për Zhvillim Ndërkombëtar, ose të Qeverisë së Shteteve të Bashkuara